شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

کنترلر دما

کنترلر دما برای کنترل دما به کار می رود. نام دیگر کنترلر دما ، ترموستات صنعتی می باشد. کنترلر دما به صورت الکتریکی می باشد و از آن در دستگاه هایی که دما را تغییر می دهد استفاده می شود تا به هنگام تعادل دمایی آن دستگاه را خاموش و روشن کند که در دستگاه های سرمایی و گرمایی مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که ترموستات صنعتی روی دستگاهی داشته باشیم با تعادل دما کنترلر دما برق دستگاه را قطع می کند و با تغییر دوباره با توجه به نوع دستگاه آن را روشن می کند و به این صورت کنترلر دما می تواند بسیار کاربردی باشد و در کارگاه ها و کارخانه بسیار مورد استفاده قرار گیرد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کنترلر دما | ترموستات صنعتی

 برای مکان هایی که دما نقش مهمی در فعالیت آن ها دارد می توان از ترموستات صنعتی استفاده کرد و با به کار بردن آن از مشکلات بسیاری جلوگیری کنید.

ترموستات صنعتی

کنترلر دما یا ترموستات صنعتی می تواند قابلیت های دیگری هم داشته باشد. می توان به ترموستات صنعتی از چند سنسور دمایی استفاده کرد و ترموستات صنعتی می تواند دما را نیز بخواند که می تواند بسیار مزیت خوبی باشد. پس در اصل از ترموستات صنعتی برای ثابت شدن دما استفاده می کنیم. در برخی مکان ها که دستگاه ها و مواد مخصوصی نگهداری می شود می توان از ترموستات صنعتی استفاده کرد تا دما دچار تغییرات ناگهانی نگردد.

خرید کنترلر دما

برای خرید کنترلر دما با توجه به مدل کنترلر دما می توانیم آن را تهیه کنیم. شرکت ها و فروشگاه های زیادی می توانند عرضه کننده ی کنترلر دما باشند و مدل های این محصول را در اختیار شما قرار دهند. در زمان خرید کنترلر دما به دقت و کیفیت ترموستات صنعتی توجه کنید. فروشگاه تهران اتوماسیون از بهترین مراکز فروش کنترلر دما می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()