شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
قطر سنسور (mm)
فاصله حساسیت (mm)
نوع خروجی
وضعیت خروجی
نوع اتصال

سنسور مغناطیسی مکعبی

سنسور هایی از نوع مغناطیسی پا به عرصه گذاشته اند که در انواع بخش های صنعتی کاربردی می باشند. این سنسور ها به دو شکل سنسور مغناطیسی مکعبی و سنسور مغناطیسی استوانه ای می باشند. در بخش های خودروسازی و ساخت دستگاه های پزشکی از سنسور مغناطیسی مکعبی استفاده می شود. کارکرد سنسور مغناطیسی مکعبی  با توجه به ایجاد میدان مغناطیسی که در آن تشکیل می شود، می باشد و در اکثر کارخانه ها به عنوان تشخیص دهنده و فاصله ها و سرعت اجسام و زویه ها استفاده می شود. سنسور مغناطیسی مکعبی دارای حساسیت بالایی می باشد که می تواند در عملکرد آن بسیار موثر باشد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه هایی در پزشکی مانند دستگاه فشار سنج و دستگاه انالیز که بسیار مورد کاربرد می باشد از وجود سنسور مغناطیسی مکعبی بهره برده است. همانطور که می دانیم سنسور ها انواع مختلفی دارد که هر کدام می تواند کارایی هایی داشته باشد و از ترکیب این سنسور ها نیز می توانیم استفاده کنیم که به مراتب کار ها را سرعت می بخشد و راحتی را به عمل می آورد.

خرید سنسور مغناطیسی مکعبی

شکل سنسور مغناطیسی مکعبی به صورت مکعبی بوده و در سایز های مختلفی وجود دارد که خرید سنسور مغناطیسی مکعبی با توجه به آن صورت می گیرد. به دلیل خرید سنسور مغناطیسی مکعبی به صورت گسترده تر آن را در فروشگاه های بسیاری می توانیم پیدا کنیم. در سرور های کامپیوتری و سیستم برق ماشین الات از سنسور مغناطیسی مکعبی استفاده شده است.

فروش سنسور مغناطیسی مکعبی

 فروش سنسور مغناطیسی مکعبی را در سطح بازار به صورت فراوان می توانیم ببینیم که در فروشگاه های مخصوصی صورت می گیرد. این سنسور در وسایل خانگی از جمله لباس شویی نیز قرار گرفته است. در فروشگاه تهران اتوماسیون فروش سنسور مغناطیسی مکعبی به صورت کاملا تضمینی موجود می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()