شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

سنسور جک

    سنسورهای جک از نوع سنسورهای مغناطیسی و حساس به آهنربا می باشند و برای فرمان دادن به سیستمهای کنترلی در کارخانجات صنعتی استفاده می شوند. جکهای پنوماتیکی یکی از نمونه تجهیزاتی هستند که سنسور جک بر روی آنها نصب میشود تا موقعیت پیستون رصد شود تا فرامینی را به سیستم صادر شود و آن را کنترل کند. همانطور که اشاره شد سنسور جک از نوع مغناطیسی می باشد و هنگامیکه در یک میدان مغناطیسی قرار می گیرد فرمان میدهد. با توجه به اینکه پیستون سیلندر یا جک خاصیت آهنربایی دارد سنسور جک میتواند آنرا تشخیص دهد. سنسورهای جک از نظر شکل ظاهری و ابعاد گوناگون هستند و هرکدام بنابر شکل فیزیکی مناسب جکهای مختلف می باشند. از نظر نوع خروجی به دو دسته ترانزیستوری و رله تقسیم می شوند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سنسور جک

خرید سنسور جک

در هنگام خرید سنسور جک باید بدانید که آن را برای چه نوع سیلندری (جک) می خواهید تا مدل درست را انتخاب نمایید تا هم به راحتی نصب شود و هم از نظر تشخیص و دقت بهترین عملکرد را داشته باشد.

فروش سنسور جک

فروشگاه هایی برای فروش سنسور وجود دارند که می تواند شما را در خرید خود راهنمایی کنند و شما بتوانید یک خرید خوب و بی دردسری را داشته باشید. از برندهای مطرح جهان در ساخت سنسور جک می توان به شرکت SMC ژاپن، FESTO آلمان و Airtac چین اشاره نمود که انواع مدلها در فروشگاه تهران اتوماسیون موجود می باشد و می توانید با قیمت مناسب تهیه فرمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()