شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

میکرو سوییچ

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه تهران اتوماسیون جزو معدود فروشگاه هایی است که محصولات شرکت هانیانگ از جمله میکرو سوییچ را بفروش میرساند و تا کنون نیز توانسته با فروش این محصولات رضایت مشتریان خود را به دلیل کیفیت بالای محصولات و همچنین قیمت مناسب آنها جلب نماید.

تجهیزات اتوماسیون صنعتی زیادی در صنایع مورد استفاده قرار میگیرد که یکی از آنها میکروسوییچ میباشد. میکرو سوییچ در واقع نوعی کلید محسوب میشود که با کوچکترین فشار تحریک خواهد شد. میکروسوییچ ها یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات در اتوماسیون صنعتی هستند زیرا هزینه پایینی را ایجاد کرده و همچنین از عمر و دوام طولانی برخوردار هستند. میکروسوییچ در دسته ابزارهای کلید زنی قرار میگیرد که البته جابجایی های کوچک صورت گرفته بر دکمه آن و در نتیجه جابجایی کنتاکت های الکتریکی با سرعت بالا وجه تمایز آن با دیگر ابزار های مختص کلید زنی محسوب میگردد.  میکروسوییچ ها از یک شاسی فنری برخوردار هستند که با اعمال فشار بر روی آنها جریان برق را قطع و یا وصل خواهند کرد و این شاسی فنری از جمله تفاوت های آنها با دیگر ابزار های کلید زنی است.

کاربرد میکروسوییچ

میکروسوییچ ها کاربرد بسیار زیادی در صنایع دارند. انواع میکروسوییچ ها تا کنون  معرفی و تولید شده اند که هر یک نیز از قابلیت هایی برخوردار هستند. متریالی که در ساخت میکروسوییچ ها مورد استفاده قرار میگیرد از جمله تفاوت های آنها با یکدیگر محسوب میگردد. میکروسوییچ ها از کاربرد های متنوع و مختلفی همچون کلید های تشخیص طبقه در آسانسورها و دستگاه های کپی و همچنین سوئیچ سریع به یک مود بر روی مادربرها دارند.

میکروسوییچ ها همچنین برای قطع و وصل موتورهای کوچک، لامپها و همچنین سیم پیچ ها نیز مورد استفاده فراوانی دارند. برای خرید میکروسوییچ باید به دقت عملکرد آن توجه داشته باشید و میکروسوییچ هایی را خریداری کنید که از عملکرد مناسبی برخوردار باشند. عملکرد میکروسوییچ ها بسیار مهم است و در صورتی نیز میتوانند عملکرد خوبی داشته باشند که دقت آنها نیز بالا باشد. بهترین و دقیق ترین میکروسوییچ که میتوانید تهیه نمایید میکروسوییچ ساخت شرکت هانیانگ کره جنوبی میباشد که از فروشگاه تهران اتوماسیون نیز قابل خریداری میباشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()