شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
قطر سنسور (mm)
فاصله حساسیت (mm)
نوع خروجی
وضعیت خروجی
نوع اتصال

سنسور مغناطیسی استوانه ای

سنسور های مغناطیسی از لحاظ شکل به دو دسته ی سنسور مغناطیسی استوانه ای و سنسور مغاطیسی مکعبی تقسیم می شوند. در سنسور مغناطیسی استوانه ای یک نوع میدان قوی وجود دارد که می تواند فلزات را تشخیص دهد. در سنسور مغناطیسی استوانه ای نیاز به تماس با اجسام نداریم و این نوع سنسور دارای اطمینان بالایی می باشد. در خودروسازی در بخش های تعیین فاصله ی اجسام و سرعت و زاویه می توان از سنسور مغناطیسی استوانه ای استفاده کرد. در موتور از سنسور مغناطیسی استوانه ای به عنوان کنترل کننده استفاده می شود. در پزشکی نیز از سنسور مغناطیسی استوانه ای در بخش دستگاه های مختلف استفاده می شود که می تواند بسیار موثر باشد و در صورت نبود آن با مشکل مواجه می شویم. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

از سنسور مغناطیسی استوانه ای در بخش الکترونیک نیز استفاده می شود و در لب تاب و گوشی های همراه هم استفاده می شود. در سیستم های برقی و دستگاه های جوشکاری نیز می توانیم از سنسور مغناطیسی استوانه ای استفاده کنیم.

خرید سنسور مغناطیسی استوانه ای

خرید سنسور مغناطیسی استوانه ای می تواند با توجه به سایز بندی آن انجام گیرد. برای خرید سنسور مغناطیسی استوانه ای می توانیم به فروشگاه ها مراجعه کنیم و یا به صورت اینترنتی آن را تهیه کنیم که در خرید سنسور مغناطیسی استوانه ای به صورت اینترنتی زمان کمتری صرف می شود.

فروش سنسور مغناطیسی استوانه ای

شرکت ها و فروشگاه هایی فروش سنسور مغناطیسی استوانه ای را دارند که بر اساس سایز بندی و انواع مختلف شکل های آن می باشد. باید بدانید این سنسور ها حساسیت بالایی دارند و می توانند به صورت چند منظوره به کار روند و برق کمی هم استفاده می کنند. فروش سنسور مغناطیسی استوانه ای در فروشگاه تهران اتوماسیون انجام می گیرد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()