شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

لیمیت سوئیچ

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه تهران اتوماسیون از فروشگاه های بسیار معتبر در زمینه فروش انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی و لیمیت سوئیچ در برند هانیانگ در کشور میباشد که در طی سالها فعالیت خود همواره بر روی جلب رضایت مشتری  تاکید زیادی داشته و تا کنون نیز در این راستا کاملا موفق عمل کرده است.

لیمیت سوئیچ از قطعات الکترومکانیکی محسوب میشود که از آن بمنظور کنترل حد، حالت، نمایش وضعیت، شمارش قطعات و هچنین دیگر موارد استفاده زیادی میشود. لیمیت سوئیچ ها در تنها در یک شکل و نوع تولید نمیشوند و انواع مختلفی از آنها در اشکال گوناگون تولید و بفروش میرسد که از جمله لیمیت های موجود میتوان به فشاری، غلطکی و همچنین سوزنی اشاره نمود. کلید حد(لیمیت سوئیچ) برای کنترل کردن حرکات ایجاد شده از سوی ماشین آلات استفاده میشود. ماشین آلات گوناگونی در صنایع وجود دارند که در این بین میتوان به ماشین های برش، نوارهای نقاله، ماشین های تراش خودکار، جرثقیل ها و بالابر ها اشاره نمود که برای کنترل همگی آنها از لیمیت سوئیچ استفاده میشود.

ویژگی و مزیت های لیمیت سوئیچ

لیمیت سوئیچ ها از قابلیت تکرار پذیری بالایی برخوردار هستند و میتوانند عملیات را به مجدد تکرار کنند که این تکرار بالا نیز در حالی صورت میگیرد که هیچ خطا و مشکلی در کارکرد آن رخ نخواهد داد. در شرایط گوناگون میتوان لیمیت سوئیچ را نصب و مورد استفاده قرار داد بدون اینکه با مشکلی روبرو شود زیرا لیمیت سوئیچ ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و با مشکلی در مواجهه با شرایط گوناگون مواجه نخواهند شد. پوشش با دوام لیمیت سوئیچ از جمله عواملی است که مقاومت آنرا تا چندین برابر افزایش داده است و اجازه آسیب رسیدن به آنرا نمیدهد.

استفاده از لیمیت سوئیچ بسیار آسان میباشد و مشکلی در استفاده از آن برای کاربر وجود نخواهد داشت. تخصص چندانی برای استفاده از لیمیت سوئیچ وجود نخواهد داشت و به راحتی قابل استفاده است. عملکرد لیمیت سوئیچ ساده و قابل مشاهده است و پیچیدگی خاصی ندارد. همچنین قیمت آن نیز بسیار مناسب است و هزینه های زیادی را برای صنایع بوجود نخواهد آورد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()