شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
ابعاد (میلیمتر)
نوع ورودی
نوع خروجی
نوع عملکرد
ولتاژ تغذیه

کنترلر دمای دیجیتال

    کنترلر دمای دیجیتالی یا ترموستات دیجیتال جزء کنترل کننده های دقیق دما هستند و کاربرد وسیعی در صنعت دارند. در جایی که نیاز است که دمای محیط مورد نظر به صورت لحظه ای اندازه گیری و خوانده شود از ترموستات دیجیتالی استفاده می شود. در این نوع کنترل کننده دما پارامتری وجود دارد به نام سرعت نمونه برداری دما. به عنوان مثال در ترموستات های هانیانگ سری AX سرعت نمونه برداری 0.1 ثانیه می باشد. بدین وسیله دمای لحظه ای توسط کنترل کننده دمای دیجیتال اندازه گیری و کنترل می شود. در نمایشگر اکثر کنترلر دماهای دیجیتال دو ردیف وجود دارد که یکی از آنها دمای حال حاضر محیط مورد نظر و دیگری دمای ذخیره شده در ترموستات جهت رساندن محیط به آن دما را نشان می دهد.

انواع ترموستات هانیانگ

ترموستات هانیانگ سری BR6

ترموستات سری BR6 هانیانگ در دسته کنترلر دمای سری اقتصادی این شرکت می باشد که برای رنج دمایی پایین به کار می رود. در مکانهایی مانند مرغداری ها و گلخانه ها مناسب است. همچنین در سرد خانه ها و دستگاه های کمپرسور از ترموستات BR6 هانیانگ استفاده می شود. ابعاد این سری 72*36 میلیمتر می باشد و دارای خروجی رله و آلارم است.

ویژگی های کلی کنترلر دمای BR6 هانیانگ عبارتند از:

  • کنترل دما با صرفه اقتصادی و قیمت مناسب
  • کنترل فرایند در دو حالت گرمایش یا سرمایش با انتخاب در پارامتر
  • خروجی آلارم در دوحالت اختبلاف دما به نسبت دمای ذخیره شده یا تایمر با انتخاب پارامتر
  • نوع کنترل ON/OFF یا Proportional با انتخاب پارامتر
  • تنظیم زمان تاخیر در خروجی
  • قابلیت نمایش اعداد اعشاری یا ساده با تنظیم پارامتر
  • در دو مدل با محدوده دمایی اندازه گیری از 40- تا 90+ و 50- تا 150+ درجه سانتی گراد

ترموستات هانیانگ سری ED6

ترموستات ED6 هانیانگ مشابه سری BR6 می باشد با این تفاوت که رنج های دمایی بالاتری را می تواند کنترل کند. ترموستات ED6 در سه نوع با ورودی های مختلف موجود می باشد که عبارتند از: PT100، ترموکوپل تیپ K و ورودی آنالوگ 20-4 میلی آمپر

ترموستات هانیانگ سری AX

ترموستات AX هانیانگ از دسته اقتصادی کنترلر دمای شرکت هانیانگ می باشد که مولتی ورودی بوده و دارای خروجی رله و SSR می باشد. در نوع دیگر کنترلر سری AX با خروجی 20-4 میلی آمپر موجود می باشد. این سری دارای کنترل PID بوده و جزو پر کاربرد ترین ترموستات صنعتی دیجیتالی هانیانگ است.

ترموستات هانیانگ سری NX

ترموستاتهای سری NX هانیانگ که در ابعاد گوناگون موجود است، کاملترین سری ترموستات هانیانگ می باشد. کنترلر NX مولتی ورودی و مولتی خروجی بوده و PID کنترلر است. در مدلهای پیشرفته این سری قابلیت اتصال ترموستات به کامپیوتر نیز وجود دارد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کنترلر دمای دیجیتال

ترموستاتهای دیجیتالی در ابعاد و کاربری های گوناگونی طراحی شده اند تا مصرف کننده با توجه به نیاز خود بهترین مدل را تهیه کند. کنترلرهای دما در چند سری دسته بندی می شوند که نوعهای ساده (اقتصادی) و پیشرفته جزء از دسته های اصلی آن هستند.

خرید کنترلر دمای دیجیتال

موارد اصلی که به هنگام خرید ترموستات دیجیتالی باید مورد توجه قرار گیرد عبارتند از رنج اندازه گیری دما، نحوه کنترل و نوع خروجی کنترلر دما، ابعاد و ولتاژ تغذیه آن. با مشخص کردن موارد ذکر شده می توانید مدل دلخواه که متناسب با کنترل فرایند شما می باشد را تهیه کنید.

فروش کنترلر دمای دیجیتال

فروش کنترلر دمای دیجیتال در تهران اتوماسیون به صورت تخصصی انجام می شود. انواع ترموستاتهای دیجیتالی با عملکردهای گوناگون موجود می باشد و مشخصات آنها در سایت فروشگاه قرار داده شده است تا مشتریان عزیز بتوانند مناسب ترین مدل را پیدا کنند و خرید خود را انجام دهند. در صورت نیاز به اطلاعات و راهنمایی های بیشتر در خصوص کنترل دمای دیجیتالی می توانید با بخش مشاوره و فروش تهران اتوماسیون تماس حاصل فرمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()