شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده

چشم پرده ای

چشم پرده ای یا پرده نوری عموما نقش حفاظتی دارند و در کارخانه ها با کارایی بالا تعامل بین انسان و ماشین آلات و رباتها را بهینه می کند. در طی کار مشترک بین انسان و ماشین آلات، برخی از دستگاه های بالقوه خطرناک (سمی ، فشار بالا ، درجه حرارت بالا و غیره) وجود دارد که به راحتی می توانند به نیروی انسانی آسیب وارد کنند. چشم الکترونیک پرده ای ( پرده نوری ) با انتشار پرتوهای مادون قرمز یک محدوده محافظ شده را ایجاد می کند، هنگامی که جسمی مانند دست انسان در محدوده پرده نوری قرار گیرد، سنسور یک سیگنال برای کنترل تجهیزات مکانیکی بالقوه خطرناک برای جلوگیری از کار و بروز حادثه ایمنی ارسال می کند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

چشم پرده ای | پرده نوری

فروشگاه تهران اتوماسیون انواع چشم پرده ای ( پرده نوری ) و همچنین تجهیزات مرتبط با اتوماسیون صنعتی را آن هم با بهترین قیمت بفروش میرساند و میتوانید با انتخاب این فروشگاه از سراسر کشور سفارش خود را ثبت نموده و بدون هیچگونه محدودیت جغرافیایی محصول مورد نیاز خود را در محل دریافت نمایید.

تجهیزات زیادی در صنایع تحت عنوان تجهیزات اتوماسیون صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد که برخی از آنها از کاربرد بیشتری برخوردار هستند. از انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی که کاربرد بسیار زیادی نیز دارد میتوان به چشم پرده ای یا پرده نوری اشاره نمود. چشم پرده ای از تجهیزات و دستگاه های تشخیص حضور محسوب میشود که برای تشخیص و کنترل اجسام و حتی افراد در فاصله نزدیک مورد استفاده قرار میگیرد. چشم پرده ای از تجهیزات حساس به اجسام است که قدرت و دقت تشخیص بسیار بالایی دارد و میتواند بخوبی حرکت اجسام را تشخیص دهد. چشم پرده ای یا پرده نوری تقریبا در برابر هر جسم با هر ماده تشکیل دهنده ای حساس است و میتواند عبور هر جسمی را تشخیص دهد. یکی از مزیت های چشم پرده ای ها به عکس العمل سریع آنها مربوط میشود و میتواند به سرعت هر جسم عبوری را تشخیص دهد.

طول عمر چشم پرده ای ( پرده نوری )

یکی از مواردی که همواره برای خرید تجهیزات اتوماسیون صنعتی  برای مشتری حائز اهمیت بوده است طول عمر و دوام  تجهیزات میباشد. تجهیزاتی که در صنایع و یا دپارتمان های دیگر مورد استفاده قرار میگیرند در تعداد بالا خریداری میشوند که همین موضوع اهمیت طول عمر و دوام آنها را دو چندان میکند زیرا در صورتیکه طول عمر کوتاهی داشته باشند در نتیجه در مدت زمان کوتاهی کیفیت و کارایی خود را از دست خواهند داد و مجبور به تعویض آنها خواهید شد.

یکی از مزیت های چشم پرده ای ( پرده نوری ) طول عمر بالای آن میباشد و میتواند تا مدت ها بدون اینکه نیازی به تعمیر و یا تعویض داشته باشد مورد استفاده قرار گیرد. چشم پرده ای در صورتیکه از میان برندهای معتبر خریداری شود طول عمر بالایی خواهد داشت و میتوان تا سالها از آن بدون آنکه با مشکلی مواجه شود استفاده نمود. به ندرت اتفاق می افتد که چشم پرده ای (پرده نوری ) با مشکلی برخورده و یا خراب شود و در اکثر موارد با یک بار خرید این تجهیزات تا مدت ها نیازی به تعویض آنها وجود نخواهد داشت.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()