شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

پدال

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

انواع پدال صنعتی متناسب با دستگاه ها و تجهیزات  خود را میتوانید از فروشگاه تهران اتوماسیون یکی از فروشگاه های عرضه تجهیزات اتوماسیون صنعتی در کشور خریداری نمایید. فروشگاه تهران اتوماسیون نه تنها شهر تهران بلکه سراسر کشور را با فروش غیر حضوری تحت پوشش خود در آورده است و در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز شما را ارسال خواهد نمود.

از انواع تجهیزاتی که در صنایع برای کنترل ماشین آلات مورد استفاده فراوانی دارد و به نوعی فرامینی را به آنها ارسال میکند پدال میباشد. پدال ها در واقع قطعاتی مشابه میکروسوییچ ها هستند که البته یک تفاوت عمده با یکدیگر دارند. میکروسوییچ ها با برخورد به اجسام عمل کرده و فعال میشوند اما پدال ها اینگونه نیستند و با فرمانی که از سوی کاربر  و اپراتور به آنها ارسال میشود عمل میکنند. پدال ها در صنایع مانند پدال چرخ خیاطی عمل میکنند و با فشردن پدال فرمانی به سمت دستگاه ارسال میشود. پدال های صنعتی در دستگاه های گوناگونی مورد استفاده قرار میگیرند که میتوان به دستگاه پرس، برش، پمپ، جک و همچنین شیرهای برقی اشاره نمود. پدال ها همچنین در سایز های مختلفی تولید میشوند که میتوان به سایز کوچک، متوسط و همچنین بزرگ اشاره نمود.

خرید پدال

برای خرید پدال باید به نوع دستگاهی که قصد دارید تا برای آن پدال تهیه نمایید توجه کرده و مدل مناسبی را خریداری کنید. پدال ها انواع گوناگونی دارند که باید متناسب با دستگاه خود بهترین مدل را خریداری نمایید. همچنین برای خرید پدال باید بین سایزهای مختلف یک سایز  مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

البته این نکته را نیز در خرید پدال باید در نظر داشته باشید که کیفیت آن نیز حائز اهمیت است و باید به دنبال پدال با کیفیت باشید تا در کارکرد های مداوم و طولانی با افت کیفی مواجه نشده و همچنین عملکرد خوب خود را مانند روز اول حفظ کند.

برای خرید انواع پدال در مدل های مختلف و همچنین با کیفیت بالا میتوانید با فروشگاه تهران اتوماسیون تماس حاصل نموده و پس از کسب اطلاعات کامل بهترین پدال را سفارش داده و خریداری نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()