شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
قطر سنسور (mm)
فاصله حساسیت (mm)
نوع خروجی
وضعیت خروجی
نوع اتصال

سنسور خازنی مکعبی

سنسور خازنی مکعبی از دسته ی سنسور های خازنی است که به شکل مکعب می باشد. از سنسور خازنی مکعبی برای شناخت اجسام استفاده می شود. سنسور خازنی مکعبی می تواند تمامی اجسام از جمله فلزات، شیشه، چوب، پلاستیک و پارچه و... را شناسایی کند. در واقع سنسور خازنی مکعبی کامل شده ی سنسور القایی می باشد که فقط برای شناخت فلزات به کار می رفت ولی با کارکرد متفاوت از آن عمل می کند. در سنسور خازنی مکعبی ، خازن تعیین کننده می باشد. به این صورت که سنسور خازنی مکعبی دارای حسگر می باشد که در فواصل مختلف با توجه به مدل آن می تواند اجسام را تشخیص دهد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سنسور خازنی مکعبی به وسیله ی حسگر متوجه اجسام و بعضا در مخازن متوجه سطح مواد می شود و با توجه به آن دستور و باز و بسته نمودن خروجی را می دهد. در صنعت های مختلفی از جمله آب و فاضلاب و نفت و بنزین و در تولیدی های مواد پودری می توان از سنسور خازنی مکعبی استفاده کرد. در سطح آب رودخانه و سد ها نیز از سنسور خازنی مکعبی استفاده می شود.

خرید سنسور خازنی مکعبی

خرید سنسور خازنی مکعبی در بخش نگهداری مواد پودری و آب و فاضلاب بسیار انجام می گیرد. از فروشگاه های معتبر می توانید خرید سنسور خازنی مکعبی را داشته باشید و توجه داشته باشید که دامنه ی آن را حتما در نظر بگیرید چون از نظر کارکرد بسیار مهم می باشد.

فروش سنسور خازنی مکعبی

فروش سنسور خازنی مکعبی در انواع مختلفی صورت می گیرد. از سنسور خازنی مکعبی برای تعیین ضخامت مواد نیز استفاده می شود و همین طور برای کنترل مواد مثلا کنترل وجود اجسام در داخل جعبه ها کاربرد دارد. فروش سنسور خازنی مکعبی در ابعاد مختلفی وجود دارد. فروشگاه تهران اتوماسیون در خدمت شماست.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()