شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو در سنسور التراسونیک
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
قطر سنسور (mm)
فاصله حساسیت (mm)
نوع خروجی
وضعیت خروجی
نوع اتصال

سنسور التراسونیک استوانه ای

یکی از نمونه های سنسور در بخش صنعتی سنسور التراسونیک استوانه ای می باشد. از سنسور التراسونیک استوانه ای در بخش های ماشین های پرینتر، ماشین های اسمبلی، برچسب زنی، ماشین های تاشو، ماشین های پرداش و... استفاده شده است. سنسور التراسونیک استوانه ای در قطر های مختلفی وجود دارد و همچنین دارای ابعاد کانکتور متفاوتی می باشند. سنسور التراسونیک استوانه ای را در بخش پزشکی هم می توان مشاهده کرد مثلا در دستگاه فشار خون از آن استفاده شده است. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

روش کاری سنسور التراسونیک استوانه ای به این صورت می باشد که یک فرکانسی را از خود خارج می کند که در انواع مختلف آن می تواند این فرکانس متفاوت باشد و سپس منتظر بازتاب این فرکانس می باشد و به وسیله آن می تواند سطح مواد و آب یا مایعات را پیش بینی کند. برای دانستن عمق های بالا امکان اندازه گیری به صورت دستی وجود ندارد و در این باره سنسور التراسونیک استوانه ای توانسته کمک بزرگی را بدون دخالت افراد داشته باشد. در سنسور التراسونیک استوانه ای از امواج فراصوتی استفاده می شود و در تاریکی و روشنی می توان از آن استفاده کرد.

خرید سنسور التراسونیک استوانه ای

برای خرید سنسور التراسونیک استوانه ای به قطر بدنه ی آن توجه فرمایید زیرا در سایز های مختلفی می توانیم از این سنسور داشته باشیم. در محیط هایی که چگالی بیشتری موجود است سرعت انتشار امواج نیز بیشتر خواهد بود مثلا سرعت فرکانس در گاز ها بسیار بیشتر از مایعات می باشد. خرید سنسور التراسونیک استوانه ای می تواند به همراه ماژول آن انجام گیرد.

فروش سنسور التراسونیک استوانه ای

فروش سنسور التراسونیک استوانه ای به صورت گسترده انجام می گیرد. در سنسور التراسونیک استوانه ای سه تراشه وجود دارد که این تراشه ها برای فرستادن امواج و دریافت امواج و تبدیل امواج آنالوگ به دیجیتال می باشد. فروشگاه تهران اتوماسیون در خدمت شماست.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()