شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
قطر سنسور (mm)
فاصله حساسیت (mm)
نوع خروجی
وضعیت خروجی
نوع اتصال

سنسور خازنی استوانه ای

سنسور خازنی استوانه ای یکی دیگر از انواع سنسور ها می باشد که می تواند فلزات و غیر فلزات را تشخیص دهد. برای این کار این سنسور همان طور که از نامش مشخص است با استفاده از ظرفیت خازن کار می کند یعنی زمانی که جسمی به خصوص فلزات در مقابل سنسور خازنی استوانه ای قرار می گیرد دی الکتریک و یا ظرفیت خازن تغییر پیدا می کند و مداری که در آن طراحی شده می تواند با توجه به ظرفیت سنسور خازنی استوانه ای دستور باز یا بسته شدن دهد. از سنسور خازنی استوانه ای می توان در بخش خودرو سازی و در بخش هایی که از آن به عنوان شمارنده استفاده شود به کار برد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

همین طور می توان از سنسور خازنی استوانه ای برای تشخیص فلزات استفاده کرد که فلزات را از نافلزات می تواند به خوبی تشخیص دهد. برای کنترل سطح مخازن و همین طور کارخانه های تولید پودر نیز از سنسور خازنی استوانه ای استفاده می شود. سنسور خازنی استوانه ای در مدل دیگر سنسور خازنی مکعبی هم وجود دارد که کارایی متفاوتی دارند.

خرید سنسور خازنی استوانه ای

در زمان خرید سنسور خازنی استوانه ای توجه کنید که این نوع سنسور دارای حسگر فاصله می باشد و می تواند در انواع حسگر متفاوت عرضه گردد که با توجه به محیط کاری شما باید انتخاب گردد. همچنین برای خرید سنسور خازنی استوانه ای به آنالوگ و یا دیجیتال بودن خروجی سنسور خارجی نیز دقت کنید.

فروش سنسور خازنی استوانه ای

فروش سنسور خازنی استوانه ای به صورت ابعاد و سایز های مختلف از آن صورت می گیرد که بستگی به نیازمان دارد. هر کدام از سنسور خازنی استوانه ای نحوه ی نصب مخصوص به خودش را دارد. فروش سنسور خازنی استوانه ای در فروشگاه تهران اتوماسیون با کیفیت مناسب انجام می پذیرد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()