شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

جوی استیک

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه تهران اتوماسیون  از فروشگاه های کاملا معتبر در فروش تجهیزات مرتبط با اتوماسیون صنعتی و جوی استیک میباشد که بمنظور جلب رضایت مشتریان همواره سعی نموده تا بهترین برندها را عرضه کند و همچنین قیمت های مناسبی را نیز برای محصولات خود در نظر بگیرد.

از انواع تجهیزاتی که برای کنترل کردن تجهیزات صنعتی کاربرد فراوانی پیدا کرده است جوی استیک میباشد که نحوه استفاده از آنها نیز برای کاربر چندان سخت و پیچیده نیست و به راحتی قابل استفاده است.  جوی استیک ها برای کنترل ماشین آلات  مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند که میتوان به جرثقیل ها و ماشین آلات پر کاربرد در صنایع اشاره نمود. جوی استیک ها به انواع و اقسام گوناگونی دسته بندی میشوند و تنها در یک نوع تولید نمیشوند. جوی استیک ها از یک اهرم بر روی خود بر خوردار هستند که این اهرم میتواند امکان حرکت ماشین آلات را فراهم آورد. اهرم ها ماشین آلات را به هر جهت که نیاز باشد حرکت خواهد داد و این کار با دقت و سرعت بالایی نیز انجام خواهد شد. کاربرد جوی استیک تنها به بخش های صنعتی ختم نمیشود و جوی استیک هایی نیز وجود دارند که در بخش های دیگر مانند جرثقبل های مورد استفاده در ساختمان سازی نیز کاربرد دارند.

راحتی کار با استفاده از جوی استیک

جوی استیک ها از ابزار های با سایز کوچک هستند که به راحتی و تنها با یکدست قابل استفاده میباشند که همین موضوع باعث شده تا امکان استفاده از آنها تا حد زیادی تسهیل شود و کاربر و اپراتور مشکلی در استفاده از آن نداشته باشد. جوی استیک برای استفاده طولانی مدت نیز بسیار مناسب و ایده آل است زیرا وزن کم آن اجازه خستگی به دست ها را نمیدهد و اپراتور میتواند تا مدت زمان زیادی از آن استفاده کند.

تنها وزن کم و همچنین ابعاد کوچک جوی استیک نیست که استفاده از آنرا تسهیل کرده است بلکه کار با جوی استیک ها نیز بسیار آسان است و اپراتور در هنگام استفاده از آنها تنها با یک شاسی و یا نهایتا یک دکمه سر و کار دارد.

همچنین جوی استیک ها فشاری را نیز به دست ها وارد نمی آورند که این عدم فشار و نرم بودن شاسی خود در کارکرد طولانی مدت آن نقش مهمی دارد و مشکلی را بوجود نخواهد آورد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()