شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

پالس متر

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پالس متر از تجهیزاتی محسوب میشود که بمنظور تنظیم، کنترل و حفظ خروجی در سیستم های کنترل صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه قادر است تا دقت کنترل را تا حد زیادی افزایش دهد و احتمال بروز خطا در روند کنترل را تا پایین ترین حد ممکن کاهش دهد.‌ در حقیقت پالس متر نوعی کنترلر محسوب میشود که قادر است تا سیگنال های ولتاژ AC و DC‌ را شمارش کرده و همچنین اندازه گیری دور بر دقیقه، دور بر ثانیه و همچنین چرخش اجسام را بر عهده بگیرد. پالس مترها میتوانند بهره وری سیستم های اتوماسیون صنعتی را تا حد زیادی افزایش دهند و تعداد چرخه های کاری انجام شده در سیستم های اتوماتیک را تعیین کنند. از جمله کاربرد های پالس مترها را میتوان کنترل تعداد ضربه های وارد شده از سوی دستگاه پرس، کنترل تعداد چرخش های انجام شده توسط دستگاه های چرخشی یا همان روتاری و کنترل تعداد قطعات خارج شده از خط تولید را نام برد.

خرید پالس متر

مهمترین نکته که برای خرید پالس متر باید مد نظر قرار دهید برند آن میباشد. در نظر گرفتن برند پالس متر بسیار مهم است زیرا کارایی و عملکرد هر یک از برندها با یکدیگر متفاوت است و برخی میتوانند دقت بیشتری را در هنگام کنترل از خود نشان دهند. همچنین خرید پالس متر با کیفیت میتواند طول عمر دستگاه را افزایش دهد و نیازی به تعمیر و سرویس پالس متر پیدا نکنید.

برای خرید پالس متر باید مدلی را انتخاب کنید که با تجهیزات شما تناسب برقرار کند. مدل های مختلفی از پالس متر ها تا کنون تولید شده اند که به همین منظور باید شناختی نسبت به پالس متر ها داشته باشید و با بررسی  مشخصات فنی آنها دستگاه مناسب را انتخاب نمایید. فروشگاه تهران اتوماسیون اطلاعات قبل از خرید را در اختیار شما قرار خواهد داد و طبق اطلاعات کسب شده میتوانید خرید خود را انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()