شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

سنسور دما

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سنسور دما از تجهیزات مرتبط با اتوماسیون صنعتی است که برای اندازه گیری و در نهایت آشکار سازی دما مورد استفاده قرار میگیرد. سنسور دما در انواع مختلفی تولید میشود که برخی از آنها کاربردهای خانگی و برخی دیگر کاربردهای صنعتی دارند. به طور مثال برخی سنسورهای دمای حساس وجود دارند که برای فرایندهای کوره ای مورد استفاده قرار میگیرند. سنسور های دما به طور کلی به دو دسته تقسیم بندی میشوند که یک دسته سنسورهای تماسی و دسته دیگر انواع سنسور غیر تماسی هستند.

سنسور دمای تماسی

سنسور دمای تماسی همانطور که از نامش نیز پیداست با ارتباط فیزیکی که بر قرار میکند میتواند دما را اندازه گیری کرده و همچنین از هدایت برای پایش هر گونه تغییر دمای انجام شده بهره میبرد.

سنسور دمای غیر تماسی

سنسور های دمای غیر تماسی در نقطه مقابل سنسور های تماسی قرار میگیرند و این قابلیت را دارند تا بدون اینکه نیازی به هر گونه تماس فیزیکی باشد اندازه گیری دما را انجام دهند. سنسور دمای غیر تماسی برای آشکار کردن مایعات و همچنین گازهایی مورد استفاده قرار میگیرد که به هنگام سرد و یا گرم شدن انرژی تابشی از خود تولید میکنند.

سنسورهای دما در هر دو نوع تماسی و غیر تماسی به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند که باید به سنسورهای الکترومکانیکی، سنسورهای الکترونیکی و همچنین سنسورهای مقاومتی اشاره نمود.

برای خرید سنسور های دما علاوه بر اینکه متناسب با نیاز خود باید سنسور مناسب را تهیه کنید، به کیفیت سنسور نیز توجه داشته باشید.  شرکت های زیادی وجود دارند که سنسور در مدل های مختلف را تولید و به دنیا معرفی کرده اند که اگر به کیفیت، دقت و طول عمر سنسور اهمیت زیادی قائل هستید پس بهتر است سنسوری را خریداری کنید که از بهترین برندهای دنیا باشد. فروشگاه تهران اتوماسیون معتبرترین و مورد اطمینان ترین فروشگاه برای خرید سنسور دما محسوب میشود که میتوانید برای خرید یک سنسور با کیفیت و با دقت بسیار بالا انتخاب نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()