شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

انکودر

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فروشگاه تهران اتوماسیون یکی از فروشگاه های معتبر و قدیمی در زمینه فروش انواع انکودر و تجهیزات مرتبط با اتوماسیون صنعتی در کشور میباشد که از ابتدای شروع به فعالیت خود نیز همواره توانسته با فروش محصولاتی با کیفیت رضایت مشتریان خو درا جلب نماید .

انکودر یکی از پر کاربرد ترین قطعات در بخش اتوماسیون صنعتی صنایع و کارخانجات میباشد که در واقع یک نوع سنسور حرکتی محسوب میگردد. نام و ترجمه فارسی انکودر رمز گذار میباشد.در صورتیکه حرکت سنس شده از سوی انکودر دورانی باشد به آن انکودر زاویه گفته میشود که نام دیگر آن نیز دورا میباشد. اما در صورتیکه حرکت سنس شده از نوع خطی باشد به ان بر اساس نوع حرکت انکودر خطی گفته میشود. اما دلیل استفاده از انکودر در صنایع چیست؟ دلیل استفاده از انکودر در صنایع دریافت فید بک از محیط میباشد و با استفاده و بهره مندی از آن این امکان ایجاد میشود تا یک سیستم حلقه بسته ایجاد کرد.

انواع انکودر

به طور کلی انکودرها بر اساس کارکرد به دو نوع کلی تقسیم بندی میشوند که در بالا نیز به آنها اشاره شد. انکودر خطی و انکودر دوار از دو نوع انکودر مختلف بر اساس کارکرد هستند. اما هر یک از این انکودرها نیز به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند که از انواع انکودرهای خطی را باید خط کش اهمی و خط کش مغناطیسی نام برد. در مقابل انکودرهای دوار نیز به دو نوع متفاوت یعنی انکودر مطلق و همچنین انکودر افزایشی تقسیم بندی میشود. برای خرید انواع انکودر باید مشاوره ای را دریافت نمایید و پس از کسب اطلاعات خرید خود را انجام دهید مگر آنکه سابقه و تجربه خرید انکودر را داشته باشید. همانطور که در بالا به آن اشاره شد انواع انکودر وجود دارد و بفروش میرسد که باید بررسی هایی را نسبت به این موضوع که کدام انکودر برای شما مفید و مناسب میباشد نسبت به خرید انکودر مناسب اقدام نمایید. فروشگاه تهران اتوماسیون آمادگی دارد تا مشاوره ای را  قبل از خرید انکودر به شما ارائه دهد و با اطلاعات کامل خرید خود را انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()