شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

کنترلر صنعتی

کنترلر صنعتی یک نوع از پردازش گر در کار های صنعتی می باشد و نقش کنترل کننده ورودی ها را دارد یعنی کنترلر صنعتی ورودی آنالوگ و دیجیتال را دریافت می کند و طبق آن یک فرآیندی را انجام می دهد و در نهایت آن فرآیند را به سیستم مورد نظر انتقال می دهد. اگر از کنترلر صنعتی در کار های صنعتی استفاده نکنیم ممکن است دقت مورد نیاز انجام نگیرد و در نتیجه عملیات خیلی خوب نباشد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

 برای تهیه ی کنترلر صنعتی باید به جز مقدار هزینه ی خرید به گذرا بودن کنترلر صنعتی و یا ماندگاری کنترلر صنعتی بسیار دقت شود.

انواع کنترلر صنعتی

کنترلر صنعتی به سه دسته تقسیم می شود. تقسیم بندی آن به نوع های کنترلر صنعتی کامپیوتری و کنترلر صنعتی نیمه کامپیوتری و کنترلر صنعتی بدون نیاز به کامپیوتر تقسیم می شود. در نوع کنترلر صنعتی به صورت کامپیوتری برنامه هایی وجود دارد که کنترلر صنعتی با آن کار می کند و با قطع شدن کامپیوتر کار کنترلر صنعتی نیز قطع می شود. در نمونه ی کنترلر صنعتی نیمه کامپیوتری از بورد ساخته می شود که کنترلر صنعتی نقش پردازنده را بر عهده دارد که می تواند کاربرد بسیاری داشته باشد و برای کار کردن با آن نباید کامپیوتر خاموش شود. کنترلر صنعتی بدون نیاز به کامپیوتر نوع دیگری از کنترلر صنعتی می باشد که بسیار قوی می باشد و به تنهایی می تواند کار کند و سرعت خیلی خوبی هم دارد.

خرید کنترلر صنعتی

برای خرید کنترلر صنعتی می توانید از طریق یک شرکت معتبر در این زمینه اقدام کنید. در خرید کنترلر صنعتی بسیار دقت داشته باشید و نوعی از آن را انتخاب کنید که کارایی مورد نیاز شما را داشته باشد. شما می توانید از طریق فروشگاه تهران اتوماسیون کنترلر صنعتی را با بهترین کیفیت تهیه کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()