شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0

نمایندگی هانیانگ

10 / 10
از 1 کاربر

     یکی از شرکت های پیشرو  در صنعت اتوماسیون صنعتی شرکت هانیانگ کره می باشد. این شرکت که با سابقه بیش از چهل سال در تولید و عرضه انواع تجهیزات در زمینه انواع سنسور و کنترلر فعالیت دارد، محصولات خود را در سطح جهان عرضه می کند که ایران از سهم قابل توجهی در مصرف محصولات این شرکت دارد و در فروشگاه تهران اتوماسیون (نمایندگی هانیانگ) به فروش می رسد. اکثر شرکتهایی که محصولات هانیانگ را در بخش تولید استفاده نموده اند رضایت کاملی را از محصولات این شرکت داشته اند.

     تهران اتوماسیون نمایندگی هانیانگ می باشد که از سال 1390 در زمینه مشاوره و فروش محصولات این شرکت شروع به فعالیت نموده است. محصولات شرکت هانیانگ شامل انواع کنترلر دما (ترموستات صنعتی)، رکوردر دما (ثبات دما)، پنل متر ولتاژ و جریان، پالس متر، کانتر (شمارنده) و تایمر، کنترلر توان تریستوری، رله جالت جامد (SSR)، انواع سنسورهای نوری، سنسور القایی و سنسور خازنی، پرده نوری (چشم پرده ای)، میکروسوئیچ و لیمیت سوئیچ و شاستی فرمان و جرثقیل می باشد. اکثر محصولات این شرکت در تهران اتوماسیون نماینده رسمی هانیانگ موجود می باشد و با قیمت رقابتی به فروش می رسد.

     مشتریان اصلی تهران اتوماسیون (نمایندگی هانیانگ) که محصولات این شرکت را استفاده می کنند عبارتند از: شرکتهای سازنده ماشین آلات چاپ و بسته بندی، شرکت های خودروسازی، داروسازی، کاشی و سرامیک، صنایع غذایی.

     اصل بودن کالا و خدمات پس از فروش محصولات از جمله فاکتورهای مهم در خرید برای مصرف کنندگان می باشد چراکه فروشگاه های متعددی ممکن است به عنوان نمایندگی هانیانگ محصولات این برند را به فروش برسانند، اما چون نماینده اصلی هانیانگ نیستند اطلاعات فنی در خصوص محصولات ندارند و خدماتی نیز ارائه نمی دهند، اما تهران اتوماسیون نمایندگی هانیانگ در لاله زار تهران می باشد و این اطمینان را می دهد که محصولاتی که از این نمایندگی هانیانگ خریداری می شود اورجینال بوده و دارای گارانتی اصلی شرکت می باشد و همچنین تمامی اطلاعات فنی محصولات به هنگام خرید به مشتریان محترم داده خواهد شد تا بهترین راه حل مورد نیاز آنها فراهم شود.

     جهت خرید حضوری محصولات هانیانگ می توانید به فروشگاه تهران اتوماسیون (نمایندگی هانیانگ) که در خیابان لاله زار تهران واقع شده است مراجعه کرده و خرید خود را از این نمایندگی هانیانگ انجام دهید. در صورتی امکان مراجعه حضوری ندارید، می توانید به وبسایت فروشگاه مراجعه کرده و تمامی محصولات را مشاهده نمایید. مشخصات فنی محصولات برای هر محصول در وبسایت موجود می باشد و در صورت اطلاعات بیشتر می توانید بصورت تلفنی با بخش مشاوره و فروش تماس حاصل کنید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()