شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
قطر سنسور (mm)
فاصله حساسیت (mm)
نوع خروجی
وضعیت خروجی
نوع اتصال

سنسور مغناطیسی

سنسور مغناطیسی یکی از انواع سنسور ها می باشد که همانطور که از نامش مشخص است دارای آهنربا می باشد. سنسور مغناطیسی از طریق میدان الکتریکی مغناطیسی کار می کند. از مزایای سنسور مغناطیسی کار در راه دور است و نیازی به تماس با شیء ندارد. سنسور مغناطیسی از سنسور هایی است که در محیط های چرب و آلوده نیز به کار می آید و در صنعت هایی مختلفی از جمله خودرو سازی به کار می رود. روش های ایجاد سنسور مغناطیسی در میدان ها با برد های مختلف انجام می گیرد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

در استفاده از سنسور مغناطیسی هیچ عمل مکانیکی وجود ندارد و تمامی عملکرد بر اساس میدان الکتریکی می باشد. از سنسور مغناطیسی برای شمارش وسایل استفاده می شود که می تواند در بسیاری از صنعت ها مورد استفاده قرار گیرد، همچنین به منظور کنترل موقعیت تجهیزات و اندازه گیری چرخش و سرعت آن از سنسور مغناطیسی استفاده می شود. یکی دیگر از موارد استفاده از آن برای تشخیص در باز یا بسته بودن درب ها می باشد.

خرید سنسور مغناطیسی

در زمان خرید سنسور مغناطیسی به یکسری نکات باید توجه کنید مثلا نوع خروجی به چه شکلی باشد و آیا سنسور در حالت عادی باز است یا بسته و همین طور نحوه ی نصب آن و داشتن خودنگهدار و نوع آمپر که هر کدام از این ها در زمان خرید سنسور مغناطیسی باید لحاظ شود.

فروش سنسور مغناطیسی

 در فروش سنسور مغناطیسی آن را به اندازه های مختلف و با میدان های متفاوتی عرضه می کنند. به دلیل استفاده ی بسیار از سنسور مغناطیسی در صنعت های مختلف، فروش سنسور مغناطیسی بیشتر از قبل می باشد و تولید آن نیز به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرده است. فروشگاه تهران اتوماسیون می تواند شما را در خرید سنسور مورد نظر راهنمایی کند و با مراجعه به سایت می توانید انواع سنسور ها را داشته باشید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()