شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
قطر سنسور (mm)
فاصله حساسیت (mm)
نوع خروجی
وضعیت خروجی
نوع اتصال

سنسور خازنی

سنسور خازنی نوعی از سنسور ها می باشد که به صورت بدون تماس هستند. از سنسور خازنی در مقابل فلزات و اغلب نافلزات استفاده می شود. برای کنترل و شمارنده ی وضعیت ماشین آلات می توان از سنسور خازنی استفاده کرد. سنسور خازنی بسیار به سنسور القایی شبیه می باشد ولی در سنسور القایی یک میدان الکتریکی به وجود می آید که توسط آن فلزات قابل تشخیص هستند ولی در سنسور خازنی علاوه بر فلزات، نافلزات نیز مشخص می گردند. پس سنسور خازنی می تواند فلزات و شیشه و پلاستیک و چوب و... را تشخیص دهد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

جنس سنسور های خازنی از فلز و پلاستیک می باشد. در واقع با نزدیک شدن جسمی در مقابل سنسور خازنی ، خازن به صورت کم و زیاد شده و شیء را تشخیص می دهد. دامنه ی تشخیص سنسور خازنی معمولا بین یک تا پنجاه میلی متر می باشد. در مخازن نیز استفاده های بسیاری از سنسور خازنی می شود. سنسور خازنی انواع مختلفی دارد که انواع آن حالت بار و حالت انتقال و حالت شنت دارند. برخی از انواع سنسور خازنی جریان را به فشار تبدیل می کنند و به نوعی نقش مبدل را نیز ایفا می کنند.

خرید سنسور خازنی

در سنسور خازنی انواع مختلفی را می توان داشت که از لحاظ طول و قطر و کانکتور متفاوت هستند و شما باید خرید سنسور خازنی را با توجه به این اطلاعات انجام دهید. همچنین برای خرید سنسور خازنی جنس بدنه نیز اهمیت بالایی دارد. برخی از انواع سنسور خازنی از جنس فولاد می باشند.

فروش سنسور خازنی

فروشنده های بسیاری برای فروش سنسور خازنی وجود دارند که هر کدام قیمت های مختلفی را در نظر می گیرند ولی برای اورجینال بودن فروش سنسور خازنی باید به فروشگاه های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید. فروشگاه تهران اتوماسیون در خدمت شماست.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()