شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

سنسور القایی

سنسور ها را در اکثر دستگاه ها می توانیم داشته باشیم که با استفاده از آن به بهتر شدن کار ها و سرعت بخشیدن به آن کمک بسیاری می توان کرد. یکی از انواع سنسور ها، سنسور القایی می باشد. سنسور القایی برای تشخیص اجسام فلزی بدون داشتن تماس به کار میروند. سنسور القایی بر پایه و اساس مدار مغناطیسی می باشد و نام دیگر سنسور القایی، سنسور الکترومغناطیسی می باشد. سنسور القایی به این صورت است که در مقابل فلزات فقط از خود واکنش نشان می دهند و کارایی خواسته شده را انجام می دهند. روند کارایی سنسور القایی از طریق مدار و عکس العمل سنسور ها می باشد. سنسور القایی به دلیل ساختارشان تنها برای تشخیص فلزات به کار می روند، اما این کار را با بیشترین میزان اطمینان انجام می دهند. این نوع سنسور در مقابل عوامل محیطی بسیار مقاوم هستند و عمدتا طول عمر زیادی دارند، به همین علت باعث شده است در صنایع متعدد از آنها استفاده شود. سنسورهای القایی عمدتا در جایی که یک حرکت یکنواخت وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال می توان به عنوان یک سوئیچ فرمان جهت تعیین موقعیت قسمتهای منتقل کننده از یک ماشین صنعتی مثل سیلندر هیدرولیکی یا برای اندازه گیری سرعت دوران شفت الکتروموتور از سنسور القایی استفاده نمود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سنسور القایی | فروشنده انحصاری بهترین سنسورهای القایی بازار

شکل ساختاری سنسور القایی از سه بخش تشکیل می شود که به ترتیب اسیلاتور، اشمیت تریگر و تقویت خروجی نام دارد. کار اسیلاتور به وجود آوردن میدان مغناطیسی می باشد که به این طریق زمانی که یک فلز به سنسور القایی نزدیک شود جریان مغناطیسی رخ می دهد و به این شکل سنسور القایی می تواند عملی که باید انجام دهد را به درستی شکل دهد.

خرید سنسور القایی

در خرید سنسور القایی باید بدانید که آن را برای چه مصارفی می خواهید تهیه کنید و همین طور دامنه ی تشخیص آن را مورد توجه قرار دهید زیرا بسیاری از شرکت ها در خرید سنسور القایی دامنه ی تشخیص برای آن قرار می دهند و به مرتب می تواند در صورت بهتر بودن دقت سنسور القایی قیمت آن نیز بالا تر رود.

 فروشگاه هایی برای خرید سنسور القایی وجود دارند که می تواند شما را در خرید خود راهنمایی کنند و شما بتوانید یک خرید سنسور القایی خوب و بی دردسری را داشته باشید. البته امروزه با پیشرفت دستگاه ها فروش سنسور القایی نیز افزایش پیدا کرده است. فروشگاه تهران اتوماسیون عرضه کننده انواع سنسور القایی و دیگر سنسور ها به صورت کاملا تضمینی می باشد.

فروش سنسور القایی

سنسور القایی با وجود سطح تکرارپذیری بالایی که در عمل سوئیچ دارند از دقت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند. طراحی ساده و وزن سبک آنها باعث شده است که نصب آنها به آسانی و در زمان کمی میسر گردد. این سنسورها در صنعت رباتیک، اتوماسیون صنعتی و مهندسی مکانیک کاربرد فراوانی دارند.

امروزه سنسور القایی در صنایع نقش بسیار مهمی دارند. این ابزارهای قدرتمند الکترونیکی بر اساس تکنولوژی سنسور مجاورتی طراحی شده اند تا قطعات فلزی بدون تماس فیزیکی یا جایی که دسترسی دشوار است شناسایی شود. از آنها می توان به راحتی در محیط بیرون و همچنین فضاهای بهداشتی استفاده نمود.

طراحی های بسیار گوناگونی برای سنسور القایی اعم از شکل ظاهری، کارکرد با ولتاژهای گوناگون و قدرت تحمل در برابر شرایط محیطی دشوار (به عنوان مثال درجه حرارت بالا) توسط شرکت های سازنده انجام شده است تا نیاز همه مصرف کنندگان برآورده شود.

ویژگی سنسور القایی

سنسور القایی استوانه ای در قطر 4 تا 30 میلیمتر و سنسور القایی مکعبی در ابعاد 8×8 تا 80×80 میلیمتر
سنسور القایی در نوع های Shielded و Unshielded موجود است.
سنسور القایی دارای خروجی های گوناگون از نوع دیجیتال، آنالوگ و نامور می باشد.
سنسور القایی دارای قابلیت اتصال کابلی یا سوکتی است.

سنسور القایی

فروش سنسور القایی در مدل های مختلف با بهترین کیفیت از طریق مرکز تهران اتوماسیون ارائه می گردد. خرید سنسور القایی را به صورت آنلاین از طریق این مجموعه سفارش دهید. سنسور القایی، دستگاهی است که با استفاده از الکترومغناطیس، شناسایی و اندازه گیری اشیا فلزی را انجام می دهد. سنسور القایی دارای میدان الکترومغناطیسی است که با قرارگیری اشیاء فلزی ، این میدان دچار بهم ریختگی می شود  و سنسور فلزات را به این صورت تشخیص می دهد و در ادامه عملکرد مورد نظر انجام می گیرد. بخش های اصلی سنسور القایی شامل سیم پیچ و هسته فریت، مدار اسیلاتور ، مدار آشکار ساز، مدار قطع و وصل کننده خروجی می باشد.

فروش سنسور القایی به سراسر کشور

فروش سنسور القایی توسط مرکز تهران اتوماسیون به سراسر کشور انجام می گیرد و این مجموعه با راه اندازی وب سایت اختصاصی ، شرایط خرید سنسور القایی به صورت آنلاین را مهیا نموده است. فروش سنسور القایی به سراسر کشور از طریق این مجموعه در زمان کوتاه و با خدمات رسانی عالی انجام می گیرد. محصولات مرکز تهران اتوماسیون در برند های معتبر هستند و کیفیت بسیار بالایی را دارند و به همین دلیل می توانید با اطمینان از کیفیت سنسور ها، از طریق این مجموعه خرید آنلاین را انجام دهید.

قیمت یکی از موارد مهم در خرید سنسور القایی است و این سنسور ها با توجه به نوع و مدلی که دارند دارای قیمت های مختلفی هستند. از سنسور القایی در خطوط تولید ، خطوط مونتاژ، کنترل حرکت، صنعت خودرو ، تشخیص دور موتور ، تشخیص موقعیت و... استفاده می شود. فروش سنسور القایی به سراسر کشور در برند های معتبر از طریق این مجموعه ارائه می گردد که با تماس با همکاران ما می توانید هر تعداد از این سنسور ها را به راحتی تهیه کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()