شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو در سنسور التراسونیک
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
قطر سنسور (mm)
فاصله حساسیت (mm)
نوع خروجی
وضعیت خروجی
نوع اتصال

سنسور التراسونیک

در ابتدا با معنی سنسور التراسونیک آشنا شویم. سنسور التراسونیک به معنای مافوق صوت می باشد که می تواند فرکانس بالایی داشته باشد. در واقع فرکانس آن می تواند تا چند مگا هرتز باشد. از سنسور التراسونیک در پزشکی برای تعیین میزان فشار خون و در مواردی برای میزان فاصله و عمق مخازن استفاده می شود. نحوه ی کار سنسور التراسونیک به این شکل می باشد که امواج را ارسال می کند و منتظر اکوی آن می باشد و این فاصله ی زمانی بین ارسال و اکو را اندازه گیری می کند و به این صورت می تواند اندازه گیری را انجام دهد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سنسور التراسونیک در دو نوع صنعتی و غیر صنعتی می باشد که نمونه ی صنعتی آن بسیار قوی بوده ولی نمونه ی غیر صنعتی آن در اندازه ی مگاهرتز کارایی دارد. کاربردی بودن این سنسور التراسونیک می تواند باعث شود که در بسیاری از قطعات از آن استفاده شود و سنسور التراسونیک دارای قیمت مناسب و کیفیت خوبی است که بسیاری از مشکلات را برطرف می نماید.

خرید سنسور التراسونیک

در زمان خرید سنسور التراسونیک دو مدل صنعتی و غیر صنعتی را می توانید انتخاب کنید که با توجه به نیاز شما انجام می گیرد. همچنین به دلیل استفاده های زیادی که در بخش هایی مثل سد و رودخانه برای اندازه گیری آب انجام می گیرد می تواند کمک بسیاری در دانستن ذخایر آب داشته باشد. برای خرید سنسور التراسونیک به یکی از فروشگاه های معتبر در این زمینه مراجعه کنید.

فروش سنسور التراسونیک

فروش سنسور التراسونیک برای آب و فاضلاب و در بخش مخازن نفت و بنزین انجام می گیرد. همچنین در مواردی در صنعت دارویی و پزشکی هم از سنسور التراسونیک استفاده می شود. برای تهیه ی سنسور التراسونیک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرد. فروشگاه تهران اتوماسیون در خدمت شماست.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()