شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

سنسور فیبر نوری

یکی از انواع سنسور ها سنسور فیبر نوری می باشد. از سنسور فیبر نوری در مخابرات بیشترین استفاده را می کنند. در واقع از فیبر نوری در مخابرات استفاده های بسیاری می شود و یکی از اجزای مهم سنسور فیبر نوری، فیبر نوری می باشد. سنسور فیبر نوری برای تشخیص دما و فشار و چرخش و جابجایی به کار می رود. از مزایای سنسور فیبر نوری می توان به ضد انفجار بودن آن اشاره کرد. اندازه ی کوچک و حساسیت بالای این سنسور باعث گسترده تر شدن کارایی آن شده است و جرقه ای نمی تواند آن را در معرض خطر قرار دهد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

استحکام سنسور فیبر نوری یکی دیگر از مزایای آن است چون این سنسور از شیشه و مواد پلاستیکی ساخته شده بخاطر همین خطر زنگ زدگی را ندارد و می تواند در مقابل مواد یون ساز نیز قرار گیرد و به صورت کاملا سالم بماند.

خرید سنسور فیبر نوری

در خرید سنسور فیبر نوری باید توجه داشته باشیم که سنسور نوری در انواع مختلفی می باشد که به صورت های استوانه ای و مکعبی و فیبر نوری و... می باشند که هر کدام کارایی های جدا از هم را می توانند داشته باشند برای همین قبل از خرید از سایت مورد نظر مشاوره بگیرید که در شرایطی که دو سنسور ارایی داشته باشند کدام خرید سنسور فیبر نوری را انجام دهید.

فروش سنسور فیبر نوری

فروش سنسور فیبر نوری به صورت انواع مختلف آن صورت می گیرد در شرایط عادی این سنسور می تواند تا 350 درجه ی سلسیوس را تحمل کند ولی در برخی از انواع سنسور فیبر نوری این رقم تا 1200 درجه ی سلیسیوس هم می رسد. فروش سنسور فیبر نوری در فروشگاه تهران اتوماسیون به صورت مستقیم انجام می گیرد

نمایش همه
علاقه مندی ها ()