شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

سنسور تشخیص رنگ

تشخیص رنگ با استفاده از سنسور تشخیص رنگ امکان پذیر است. در سنسور تشخیص رنگ پرتو های نوری به صورت تفکیک شده قابل تشخیص هستند. در صنایع مختلفی از جمله بسته بندی از سنسور تشخیص رنگ استفاده های بسیاری می شود. چشم ما نور های فرابنفش و فرو سرخ را تشخیص نمی دهد و ما فقط نور سفید یا بیرنگ را می بینیم ولی در واقع نور را با یک منشور که جدا سازیم می توانیم رنگ هایی را ببینیم که از دید ما پنهان هستند. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

دستگاه هایی با استفاده از سنسور تشخیص رنگ می توانند نور را تشخیص دهند که به آن ها آشکار ساز رنگ نیز می گویند. روش کاری این سنسور تشخیص رنگ به این صورت است که نور تابیده شده به جسم را به صورت بازتاب دریافت می کند و از این طریق رنگ را تشخیص می دهد.

خرید سنسور تشخیص رنگ

در زمان خرید سنسور تشخیص رنگ انواع مختلفی از آن را پیش رو دارید. برخی از سنسور تشخیص رنگ دارای حساسیت نوری بسیاری می باشد که در بخش جزئیات کالا ها می توان از آن استفاده کرد.

فروش سنسور تشخیص رنگ

فروش سنسور تشخیص رنگ در مدل های مختلفی عرضه می گردد. از انواع دیگر سنسور تشخیص رنگ انواعی در مقابل برق حفاظت شده هستند. برخی دیگر توانایی تبدیل نور به فرکانس را دارند که مزیت بزرگی است. فروش سنسور تشخیص رنگ در برخی از مدل ها به صورت ضریب حرارتی بالا عرضه می شود و این نوع از سنسور ها می توانند حرارت بالایی را تحمل کنند و با استفاده از این قابلیت می توان در کوره ها و مکان هایی که حرارت بالایی دارد از سنسور تشخیص رنگ استفاده کرد. فروشگاه تهران اتوماسیون از معتبر ترین فروشگاه ها در زمینه ی فروش سنسور تشخیص رنگ می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()