شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0

نمایندگی لنبائو

10 / 10
از 1 کاربر

    شرکت لنبائو (Lanbao) که از سال 1998 در شانگهای تاسیس شده است یکی از بزرگترین شرکتهای پیشرو در زمینه تولید انواع سنسورهای مجاورتی، اندازه گیری و کنترل صنعتی در چین است که به عنوان واحد حاکم بر صنعت ابزار و اندازه گیری در انجمن فناوری پیشرفته چین برگزیده شده است. محصولات این شرکت به بسیاری از کشورها صادر می شود که تهران اتوماسیون نمایندگی لنبائو در ایران می باشد.

    هدف اصلی شرکت لنبائو این است که سنسورهای اندازه گیری و کنترل صنعتی استاندارد و سفارشی، همچنین سیستم های سنجش پیرامون صنعت توسعه و تولید را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد. محصولات این شرکت که توسط تهران اتوماسیون نمایندگی Lanbao عرضه میگردد دارای گواهینامه CCC، گواهینامه CE اروپا، گواهینامه UL و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001: 2015 بوده و همچنین دستورالعمل حفاظت از محیط زیست RoHS EU را اجرا کرده است.

    محصولات اصلی شرکت لنبائو شامل بیش از 40 سری سنسور و بیش از 4000 محصول از قبیل سنسورهای القایی، سنسورهای نوری، سنسورهای خازنی و پرده های نوری و غیره می باشد. با توجه به نیاز مصرفی در هر قسمت از صنعت اتوماسیون، انواع سنسورهای این شرکت با مشخصات فنی گوناگون توسط تهران اتوماسیون نمایندگی لنبائو عرضه شده است و بسیاری از محصولات آن به سطح پیشرفته بین المللی از نظر کیفیت ساخت و عملکرد رسیده اند. بر اساس نیاز مشتری به یک سری مشخصات و کارایی خاص، شرکت لنبائو محصول سفارشی را برای آن مشتری طراحی و تولید می کند.

    تهران اتوماسیون در سال 1391 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری فروش لنبائو در ایران شد و محصولات این شرکت که شامل انواع سنسورهای القایی، خازنی و نوری می باشد را عرضه می کند. با توجه به اینکه سنسورهای لنبائو در انواع گوناگون در این فروشگاه موجود می باشد و همچنین کیفیت ساخت عالی و طول عمر زیادی که محصولات این شرکت دارد، اکثر واحدهای صنعتی تولیدی رضایت کاملی از محصولات این شرکت داشته اند. فروشگاه تهران اتوماسیون نمایندگی لنبائو در خیابان لاله زار واقع شده است و جهت خرید حضوری می توانید در ساعات کاری مراجعه نمایید.

    یکی از فاکتورهای مهم جهت خرید این است که مشتریان خرید خود را از یک نماینده رسمی انجام دهند تا از اصل بودن کالا مطمئن باشند و همچنین از پشتیبانی محصول خریداری شده بهره مند شوند. تمامی مشخصات فنی مربوط به هر محصول این شرکت را می توانید در سایت تهران اتوماسیون نمایندگی Lanbao مشاهده نمایید و جهت خرید نیز از سایت بطور مستقیم خرید خود را انجام دهید. این فروشگاه این اطمینان را به مشتریان عزیز می دهد که در کمترین زمان ممکن سفارشات خود را دریافت کنند.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()