شماره تماس مستقیم : ۳۳۱۱۷۷۲۳ ۰۲۱
0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)

سنسور

سنسور و یا حسگر یک المانی است که در بیشتر قطعات به کار می رود. کار اصلی سنسور این است که کمیت های فیزیکی که می تواند رطوبت، دما و یا فشار باشد را به کمیتهای الکتریکی آنالوگ و یا دیجیتال تبدیل کند. سنسورهای پراکسیمیتی(مجاورتی) کاردبرد فراوانی در صنعت اتوماسیون را دارند و در دستگاه های بسیاری می توانیم سنسور را داشته باشیم. در زمینه ی رباتیک استفاده ی بسیار زیادی از سنسور شده است که بدون وجود سنسور در واقع نمی توانیم عملکرد درستی در دستگاه ها داشته باشیم و همان طور که می دانیم اکثر دستگاه ها به نوعی با سنسور در ارتباط اند و برای تشخیص موقعیت و عملکردشان باید سنسور را در خود داشته باشند. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سنسور

دو نوع سنسور وجود دارد که نوعی سنسور با تماس تشخیص به انجام عملیات و حرکت را می دهد ولی نمونه هایی از سنسور بدون تماس وجود دارد که با نزدیک شدن شیء می توانند تشخیص دهند که عملکردشان به چه گونه ای باشد. از مزایای سنسور بدون تماس می توانیم به سرعت سوئیچینگ آن اشاره کنیم یعنی این نوع از سنسور می تواند تشخیص سریع از موقعیت را داشته باشد و به سرعت عملیات لازمه را انجام دهد.

خرید سنسور

در خرید سنسور بسیار دقت کنید زیرا سنسور دارای انواع مختلفی می باشد مانند سنسور القایی، سنسور خازنی، سنسور نوری و... که هر کدام دارای زیر مجموعه هایی هستند که کارایی مخصوص به خود را دارند و باید با توجه به استفاده ی ما و عملکرد دستگاه ما آن را انتخاب کنیم. همچنین سنسور از لحاظ حسگر هایش که دارای برد های مختلفی هستند نیز با هم مختلف هستند.

فروش سنسور

فروش سنسور در بسیاری از فروشگاه های قطعات اتموماسیون صنعتی انجام می گیرد که شما می توانید به یکی از این فروشگاه ها مراجعه ی حضوری و یا اینترنتی داشته باشید. فروش سنسور در سطح بالایی برای دستگاه های کارخانه ای انجام می پذیرد. فروشگاه تهران اتوماسیون ارائه دهنده ی انواع سنسور می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()